Žijeme ve lži! Toto video by měli všichni vidět a sdílet! Nemám slov, širte dál…

single-image

Zamysleli jste se nad tím, CO celý den děláte? Co děláte dny, měsíce i roky? Celý život? Možná lepší otázkou je PROČ to vlastně děláte.

Proč každý den vstáváte v 7 hodin ráno, jedete někam, kde děláte něco, co 80% lidí nebaví, pak jedete nakupovat,… Jezdíte s tím košíkem a „sháníte potravu“, jako zombíci.

Probudili jste se někdy z ničeho nic v obchoďáku, rozhlédli se a uviděli všechny ty prázdné výrazy, bez výrazu, bez naděje… jenom Chained to the rythm. A zeptali jste se v tu chvíli sami sebe…. “Proč to všichni děláme?“.

Po nákupu jedete domů, kde vám zbytek dne řvou děti nebo musíte uklízet a vařit….pak znovu uklízet a znovu vařit. Pak do práce. Děti do školy, dětem úkoly, sledování televize. Co potom ty děti, ty ani za 8 hodin práce nedostanou zaplaceno. Jsem jediná, kdo tento podivný svět nedokáže pochopit a možná ani nechce? Vždyť je to k pláči. Nemluvě o tom, jak ničíme sami sebe a svoji planetu.

Následující článek a video jsou naprosto pravdivé a trefné. Probuďte se lidi, všichni musíte cítit, že tu něco s námi a se světem není v pořádku…..

Toto 8 minutové video mi vyrazilo dech. Je to, jako bychom již dávno přestali žít v realitě. Žijeme ve lži, která se již stala tak rozšířenou, že nevidíme, co se kolem nás opravdu děje.

Uvažovali jste někdy nad tím, co je vlastně SVOBODA? Co to skutečně znamená?

Je definována jako moc nebo právo jednat, mluvit nebo myslet tak, jak chceme. Bohužel v dnešní společnosti máte sotva nějakou moc, právo k jednání je omezeno předem definovanými pravidly, které jsme slepě odedávna následovali.

Máme svobodu jednat tak, jak chceme? Nebo jsme jednali tak, jak nám bylo řečeno, a téměř celá planeta se řídí podle předem definovaného filmového scénáře zvaného život? Zvláštní, tento scénář způsobil, že jsme zapomněli samotnou definici svobodného žití. Probouzíme se, chodíme do práce, jíme a spíme.

Myšlení se stalo omezujícím hlavně proto, že je kolem nás tolik překroucených pseudopravd. Od školních učebnic k nepotřebým informacím, kterými nás krmí korporace a média po celém světě.

Svoboda se pomalu stává slovem, které se přizpůsobilo mnoho významům. Jak ubíhala desetiletí a pak staletí, slovo svoboda se vyvinulo do podoby k nepoznání.

Označuje se také za „stav, kdy nejsme uvězněni nebo zotročeni“.

Nicméně vězení a otroctví jsou všude kolem nás. Ve společnosti jsou přítomny v různých podobách, aniž by byli viditelné. Jsme uvězněni systémem, který vytvořili lidé, avšak který se stal zkorumpovaným a překrouceným, že se chováme, jako bychom ztratili vlastní rozum.

Říkáme, že ve společnosti panuje svoboda, protože máme domov, práci, auto, ale nakonec…všichni jsme uvízli na velkém ostrově vesmíru zvaném Země.

Je to, jako bychom byli po staletí klamáni až do takové míry, že jsme začali ospravedlňovat válku v zájmu svobody, i když je svoboda něco, co ve válečném stavu neexistuje a válkou jí ani nelze dosáhnout. Války jsou součástí systému.

Jak může existovat svoboda, když zde žije téměř miliard hladovějících lidí? Znamená to, že jsme se rozhodli to ignorovat?

Cítíte se svobodní?

Můžete pít svobodně vodu v přírodě, aniž byste se obávali, že je znečištěná? Že je otrávená? Můžete si brát potravu přímo z stromů a jíst ji, jak to kdysi dělali naši předkové? Vše kolem nás je kontrolované a jak to tak nyní vypadá, jako druh se nezdokonalujeme, pouze děláme společně práci, jejíž výsledek je vlastně k ničemu. Jenom tím živíme systém. Protože systém nás chce upracované, nemocné, bez důvodu k životu, který většina prací rozhodně nenabízí.

Toto video definuje a shrnuje všechno, v čem jsme jako společnost selhali. Je to kopanec k probuzení.

 

Zdroj: 1Loading...
2 komentáře
 1. […] Veľmi jasne napísané:  https://dulezite24.cz/lifestyle/zijeme-ve-lzi-toto-video-by-meli-vsichni-videt-a-sdilet-nemam-slov… […]

 2. Dan 1 týdnem ago
  Reply

  Ok, jasně v podstatě plně souhlasím, že to není vůbec v pořádku, ale mám pár dotazů. Máte v záloze něco lepšího? Chcete mi snad říct, že se jako téměř 8 miliard lidí má vrátit do přírody a trhat si jablíčka ze stromu? A být jakože strašně šťastný? Kolik těch stromů by mnělo být aby uživilo 8 miliard? Kdy by začali opět války o stromy, kde jablíčka ještě jsou? Můžete mi definovat co si představujete po pojmem svoboda? Protože mi přijde, že většina lidí si pod tímto pojmem představuje, že si může dělat co chce a nějak se zapomíná, že hlavní význam je zodpovědnost, za postoje, činy, atd. Svoboda jako taková nikdy neexistovala, neexistuje a nejspíš ani existovat nebude, je to utopie. Jak si myslíte, že se bude chovat 8 miliard lidí, když nebudou mít určitý řád, nastane chaos, totální chaos a totální válka.
  A druhá věc je, ano, tento systém je pěkně na ho… . Nicméně je to určitá vývojová etapa, kterou časem určitě překonáme, doufám, že bez zničujících válek.. A trošku tvůrci videa asi taky uniká, že díky tomuto „strašnému“ systému se drtivá většina z nás má jak prasata v žitě.. Před sto, dvě stě lety, většina lidí na tyhle věci nejspíš ani neměla pomyšlení, respektive ani nebyl čas, protože musely pracovat na pánském od rána do večera, ale vy máte možnost sedět u svého PC, nejspíš ve svém vlastním bytě, z napěchovanou lednicí s kafíčkem u klávesnice a stěžovat si jak je to tady hrozné 🙂 tím nikoho nechci kritizovat, jen by bylo dobré si uvědomit, že určitá kulturní vyspělost civilizace se také měří tím, kolik volného času na vlastní potřeby a projevy lidi v dané civilizaci žijící vlastně mají… A mi ho máme, jde jen o to se zařídit. A máte i svobodu, nikdo vás přeci v podstatě k ničemu nenutí, je to vaše svobodné rozhodnutí být účasten na tomhle systému, tak proč se na něj stěžujete? Kdyby jste se totiž svobodně rozhodli na něm účastni nebýt, nejspíš by jste ten počítač neměli, na kterém můžete psát tyhle články 🙂
  A pokud, je někdo tak strašně nešťastný v tomhle systému a do videa dá, jak šťastné jsou ty přírodní děti, třeba v Africe, nebo někde v pralese, tak mu přeci nikdo nebrání, tohle vše nechat a jít tam, to je svoboda, takže zodpovědnost a vzdání se tyhle veškeré pohodlnosti a nadbytku. Takže je to trošku i o egoizmu 😉
  Takže ano, systém ideální není, on tady ani žádný ideální systém totiž nikdy nebyl a ani být nemůže, protože máte 8 miliard lidí a každý má vlastní přání, tužby, představy, takže neexistuje nic, co by vyhovělo všem, takže vždy bude někdo, kdo nebude souhlasit…
  Takže video jako fakt hezké, ale, jako, no a dál? 😉

Podělte se o svůj názor

Your email address will not be published.